PHILIPS Airfryer Essential XL csatlakoztatható forrólevegős sütő - HD9280/30
Márka: PHILIPS
Cikkszám: 32382
Gyártói cikkszám: HD9280/30
EAN: 8720389022210
Mennyiségi egység: db
Az ár megtekintéséhez kérjük, jelentkezz be!
db
Kosárba
  • Leírás
  • Technikai adatok
  • Letöltések
  • Csomagolás tartalma
    • A csomagolás tartalma
      • N/a
  • Logisztikai adatok
    • Mennyiség csomagonként
      • 1 dB
  • Műszaki adatok
    • Dangerous goods
      • Nem
    • Jótállási időszak
      • 2 év(ek)
  • Teljesítmény
    • Melegentartási idő
      • 0,5 ó
    • Hőálló
      • Igen
    • RapidAir tehnológia
      • Igen
    • Termék típusa
      • Forrólevegős sütő
    • Űrtartalom
      • 6,2 L
    • Programok száma
      • 7
    • Melegentartó funkció
    • Állítható hőfokszabályzó
    • Hőmérséklet (max)
      • 200 °C
    • Származási ország
      • Kína
    • Ételtároló kapacitása
      • 1,2 L
    • Alacsony zsírtartalmú sütéstechnika
      • Rapid Air
    • Olajsütési funkció
    • Sütési funkció
    • Grillezés
    • Pörkölési funkció
    • Előre beállított sütőprogramok
    • Személyek száma
      • 5 személy(ek)
  • Kialakítás
    • Integrált kapcsoló
    • Termék színe
      • Szürke
    • Anyag
      • Műanyag
      • Fém
    • Eltávolítható edény
    • Nem tapadós bevonat
    • Könnyen tisztítható
    • Kijelző típusa
      • Érintős
    • Hidegfalú gépház
    • Mosogatógépben tisztítható részek
    • Vezetékhossz
      • 0,8 M
    • Integrált kapcsoló
    • Fogantyú(k)
    • Csúszásgátló lábak
    • Hideg érintésű fogantyú
    • Mosogatógépi mosásra alkalmas
    • Készülék elhelyezése
      • Önálló készülék
    • Vezeték tárolása
    • Konstrukció típusa
      • Normál
  • Tápellátás
    • Áram
      • 2 000 W
    • AC bemeneti feszültség
      • 220-240 V
    • Áram
      • 2 000 W
    • Automatikus kikapcsolás
    • AC bemeneti frekvencia
      • 50 Hz
  • Tömeg és méretek
    • Szélesség
      • 4 030 mm
    • Mélység
      • 3 150 mm
    • Magasság
      • 307 mm